Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Warsztaty dla Rodziców: Kołysanki świata II

Warsztaty dla Rodziców: Kołysanki świata II

Klub Jędruś

3 lipca 2018 r. - godz. 18.00-20.00, os. Centrum A 6a

Zapraszamy rodziców na kolejne spotkanie z kołysankami i muzyką. Warsztat poświęcony będzie pieśniom, adresowanym najczęściej do najmłodszych w rodzinie. Jak zaśpiewać, żeby wraz z zasypiającym dniem, zasnęło i nasze maleństwo? Kobiety na całym świecie, niezależnie od pochodzenia i koloru skóry, stosują jedną metodę. Nucenie, ciche śpiewanie, kołysanie.

Podczas warsztatu będzie czas na zapoznanie się ze swoim własnym głosem, zapoznanie się z technikami śpiewania kołysanek oraz z tematami, które poruszają kołysanki i na podstawie których powstają. Będzie to warsztat dla chcących poznać zarówno swoje możliwości, a także chcących się zainspirować i kreatywnie przetworzyć zdobytą wiedzę.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Chodoń, zajmująca się śpiewem białym, tzw. archaicznym, czy naturalnym. Prowadzi warsztaty śpiewu dla dorosłych (m.in. Muzeum Etnograficzne w Krakowie), pracuje także z dziećmi, przybliżając tradycyjną kulturę ludową regionu. Wokalistka w krakowskich zespołach kultywujących i inspirujących się na słowiańskiej i polskiej kulturze tradycyjnej - Swada, Strojone, Velme Gurt, Tadirindum.

Zapisy: jedrus@krakownh.pl

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE