Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Artystyczne klimaty w Zesławicach

Artystyczne klimaty w Zesławicach

W ostatni weekend czerwca, jak co roku, krakowskie Zesławice świętowały swoje dni. Piknik Rodzinny - w tym roku pod hasłem „Artystyczne Zesławice” - przyciągnął licznie mieszkańców osiedla. Przybyło wielu gości zaprzyjaźnionych z osiedlem. Pomimo pochmurnej pogody, nie zabrakło atrakcji dla dzieci, o które zadbali organizatorzy imprezy: Stowarzyszenie Przyjaciół Zesławic i Okolicy „Bez Granic”, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Program Aktywności Lokalnej – „Po prostu ZiK”.

W tym roku młodzi uczestnicy zesławickiego święta wcielili się w role artystów. Pojęcie to jest bardzo szerokie i takie też przebrania królowały na scenie. Dzieci wykazały się wyjątkową kreatywnością w przygotowaniu przebrań, a także stworzeniu prac plastycznych, przedstawiających charakterystyczne miejsca w Zesławicach. Mali artyści prezentowali swoje dzieła na scenie, w zamian otrzymując przepiękne nagrody. Imprezę zakończyła zabawa taneczna, która rozgrzała uczestników, w ten wyjątkowo chłodny jak na czerwiec wieczór. Zesławice, które tradycyjnie nie zawiodły kreatywnością i gościnnością, już teraz zapraszają wszystkich przyjaciół do wspólnego świętowania dnia osiedla w przyszłym roku!

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za wsparcie sponsorowi imprezy, którym była firma ArcelorMittal Poland S.A.

Aleksandra Faron,
Prezes Stowarzyszenia „Bez Granic”

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE