Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Na widelcu zdrowia - projekt dla seniora!

Na widelcu zdrowia - projekt dla seniora!

6 sierpnia 2018 r. rusza rekrutacja do projektu Na widelcu zdrowia, realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty. Projekt adresowany jest do seniorów z Nowej Huty, a dotyczyć będzie kultury kulinarnej Małopolski.

W programie przewidziano zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem i rolą pożywienia w utrzymaniu zdrowia, służąc rozbudzaniu świadomości ekologicznej uczestników. Projekt realizowany jest w ramach programu mini grantów ArcelorMittal Poland „Działamy lokalnie”. Liczba miejsc ograniczona! Osobiste zapisy przyjmowane będą w biurze Nowohuckiej Akademii Seniora, os. Centrum A 6a.

Więcej informacji w biurze Nowohuckiej Akademii Seniora, pod nr 12 644 68 10 w. 26 oraz w dziale Projekty na stronie internetowej Ośrodka.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE