Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dzień Kantorowic - Święto Plonów

Dzień Kantorowic - Święto Plonów

19 sierpnia 2018 r. - od godz. 14.00, os. Kantorowice, ul. Zakole

Po raz ósmy Stowarzyszenie Nasze Kantorowice wraz z Radą Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie i Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają na Dzień Kantorowic – Święto Plonów. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielne popołudnie 19 sierpnia.

Dla mieszkańców położonego na obrzeżach Nowej Huty osiedla o bogatych rolniczych tradycjach, popularne Dożynki to okazja do radości z zebranych plonów, sąsiedzkich spotkań i wspólnej zabawy, na którą zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta. Rodzinny piknik na rozległej łące – błoniu, zlokalizowanej przy ulicy Zakole, urozmaicą występy lokalnych młodych talentów, pokazy iluzjonisty i fakira oraz gry, zabawy, a także konkursy z nagrodami.

W tym roku uczestnicy, dzięki finansowemu wsparciu sponsora - Arcelor Mittal Poland S.A., nie muszą martwić się o wygodne miejsce do siedzenia ani parasole, chroniące - zależnie od aury - od słońca lub deszczu.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE