Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nowohucka Noc Poezji - Na rubieżach jawy i snu - Koncert poetycki

Nowohucka Noc Poezji - Na rubieżach jawy i snu - Koncert poetycki

Klub Karino

6 października 2018 r. - godz. 19.00, ul. Truskawkowa 4

Wielki finał tegorocznej edycji Nowohuckiej Nocy Poezji odbędzie się w Klubie Karino. Koncert poetycki „Na rubieżach jawy i snu” to wydarzenie łączące poezję czytaną, recytowaną i śpiewaną, oparte na wierszach trójki tegorocznych patronów Nocy Poezji.

Impreza rozpocznie się poetyckim korowodem, który przejdzie przez osiedle Chałupki – prawdziwe rubieże Nowej Huty. Podczas koncertu wybrane teksty poetyckie czytać będą przedstawiciele 7 klubów Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta. O oprawę muzyczną zadbają krakowscy artyści, reprezentujący nurt poezji śpiewanej, wykonując utwory autorskie oraz piosenki oparte na tekstach Wyspiańskiego, Herberta i Śliwiaka.

Wstęp wolny!

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE