Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dzień Kościelnik w barwach jesieni

Dzień Kościelnik w barwach jesieni

Klub Pod Kasztanami

Na zakończenie cyklu imprez plenerowych, organizowanych w tym roku przez kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dzięki finansowemu wsparciu firmy ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna, 28 września 2018 r. w Klubie Pod Kasztanami odbył się Jesienny Dzień Kościelnik. Na młodych uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji.

Przybyłych gości przywitała pogodna odsłona jesiennej aury – było słonecznie, choć nieco chłodno. Niska temperatura sprawiła, że część atrakcji organizatorzy zmuszeni byli przenieść do przytulnych pomieszczeń Klubu Pod Kasztanami. Tam na dzieci czekał Tygrysek, który zaprosił do wspólnego brykania i zabaw z wielobarwną chustą. W rogu sali swoje stanowisko rozłożył wszechstronnie uzdolniony Jednorożec, wyczarowujący na twarzach uczestników bajeczne malunki. Można było wygrać rozmaite nagrody w licznych konkursach i konkurencjach sprawnościowych.

Powodzeniem wśród uczestników cieszyło się zlokalizowane na zewnątrz stoisko z watą cukrową i popcornem. Nie ma niczego przyjemniejszego od beztroskiego zajadania się słodyczami i obserwowania olbrzymich baniek mydlanych, mieniących się barwami w świetle jesiennego słońca. No chyba, że można te bańki ze śmiechem łapać i przebijać.

Sponsorem tego niezwykle udanego, wrześniowego przedpołudnia była firma ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna. Organizacją Jesiennego Dnia Kościelnik zajęły się połączone siły pracowników Klubu Jedność, Klubu Herkules i Klubu Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE