Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Akademia Mądrego Rodzica – Bajki bawią i uczą

Klub Rodziców: Akademia Mądrego Rodzica – Bajki bawią i uczą

Klub Dukat

7 listopada 2018 r. - godz. 17.00-18.00, ul. Styczna 1

Bajkoterapia to metoda pracy z dziećmi, która poprzez odpowiedni dobór treści bajek, usiłuje pomóc w rozwijaniu inteligencji oraz radzeniu sobie z dziecięcymi lękami, problemami i trudnościami.

Odpowiednio dobrane opowiadania budzą w najmłodszych ciekawość, uruchamiają wyobraźnię, zrozumiale tłumaczą otaczający świat.
Zajęcia poprowadzi psycholog.

Prosimy o zabranie bucików na zmianę.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE