Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Finał projektu Młoda Huta Niepodległa - Akcja Wol(n)ica

Finał projektu Młoda Huta Niepodległa - Akcja Wol(n)ica

Klub Jedność

14 listopada 2018 r. - godz. 09.00-13.30, ul. Drożyska 3c

14 listopada 2018 roku w godzinach między 9:00 a 13:00 na osiedlu Wolica, w ramach finału projektu „Młoda Huta Niepodległa – akcja Wol(N)ica” zostanie rozegrana patriotyczna gra terenowa. Do udziału w grze zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 142 oraz I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji III z osiedla Wolica, oraz gościnnie Szkoły Podstawowej nr 74 z osiedla Branice, zaangażowani we wcześniejsze etapy projektu.

Projekt, dofinansowany w ramach programu Bank Ambitnej Młodzieży Fundacji Santander, ma na celu kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodych ludzi poprzez włączanie ich w działania zmierzające do uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę wolności.

Szczegółowe informacje u organizatorów w Klubie Jedność.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE