Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zaczarowany maraton fitness

Zaczarowany maraton fitness

Klub Mirage

16 listopada 2018 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza wszystkie zwolenniczki zdrowego i aktywnego stylu życia oraz dobrej zabawy do udziału w Zaczarowanym Maratonie Fitness. W programie zajęcia z aerobiku oraz zumby.

Po fitnessowych zmaganiach na uczestniczki czeka pełen werwy i osobistego uroku, roztańczony i rozśpiewany wróżbita Radosław z tajemniczym i magicznym programem rozrywkowym. Zaczarowany Maraton Fitness to jedyna w swoim rodzaju impreza i potężna dawka pozytywnej energii. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp: 20 zł. Dla uczestników zajęć fitness w Klubie Mirage – wstęp wolny. Zapisy i wpłaty do 12 listopada w siedzibie Klubu Mirage.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE