Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Zdrowe wybory - ODWOŁANE

Klub Rodziców: Zdrowe wybory - ODWOŁANE

Klub Karino

20 listopada 2018 r. - godz. 16.00-17.00, ul. Truskawkowa 4

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, zajęcia Zdrowe wybory są odwołane!

W dobie wszechobecnych reklam żywności ładnie wyglądającej, ale o wątpliwej jakości odżywczej, coraz częściej zdarza się, że najmłodsi domagają się jedzenia typu fast-food, oraz zawierających olbrzymie ilości cukru napojów gazowanych i słodyczy.

Popularność tych produktów jest wśród dzieci równa ich szkodliwości, a otyłość i inne choroby wywoływane niewłaściwym odżywianiem stają się coraz większym problemem społecznym. Dlatego celem warsztatów Zdrowe wybory będzie szerzenie wiedzy o właściwym odżywianiu i kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Figarska.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE