Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Baby Cafe – Bawimy się klockami LEGO®

Klub Rodziców: Baby Cafe – Bawimy się klockami LEGO®

Klub Dukat

21 listopada 2018 r. - godz. 17.00-18.00, ul. Styczna 1

Klub Dukat zaprasza na spotkanie Klubu Rodziców. Tym razem na uczestników Baby Cafe czeka zabawa najsłynniejszymi klockami świata – LEGO®.

Tworzenie konstrukcji z klocków sprzyja doskonaleniu u dzieci umiejętności manualnych, pobudza wyobraźnię i rozwija pomysłowość. Obserwujący zajęcia instruktor będzie „na gorąco” przekazywać opiekunom uwagi, jak jeszcze lepiej zabawą wspierać rozwój podopiecznych.
Prosimy o zabranie bucików na zmianę.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE