Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Spotkanie ze specjalistą - Logopeda

Klub Rodziców: Spotkanie ze specjalistą - Logopeda

Klub Zakole

22 listopada 2018 r. - godz. 10.00-11.30, ul Zakole 31

Klub Zakole zaprasza na zajęcia Klubu Rodziców. W ramach cyklu spotkań ze specjalistą będziemy przekonywać, że nie tak straszny logopeda jak go malują. Uczestnicy spotkania zapoznają się z tematyką kształtowania właściwej mowy i jej doskonalenia na różnych etapach rozwoju, oraz możliwościach wspierania tego procesu przez opiekunów.

W tym czasie dzieci będą swobodnie baraszkować pod czujnym okiem animatora. Liczba miejsc ograniczona, zapisy w Klubie Zakole.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE