Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Andrzejki dla seniorów z zespołem Soja Band

Andrzejki dla seniorów z zespołem Soja Band

Klub Mirage

26 listopada 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Jest to wieczór wyjątkowy, gdyż zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość ich czeka w uczuciach, zdrowiu i pracy.

Na taki magiczny wieczór, zapraszamy wszystkich seniorów do Klubu Mirage. Wieczór andrzejkowy to wspaniała okazja aby potańczyć i spotkać się w gronie przyjaciół. Dobrą zabawę z pewnością zapewni zespół Soja Band

Wstęp: 20 zł (dla członków SM Mistrzejowice-Północ 10 zł), zapisy i wpłaty do 22 listopada w siedzibie Klubu Mirage

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE