Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Zajęcia plastyczno-techniczne

Klub Rodziców: Zajęcia plastyczno-techniczne

Klub Karino

27 listopada 2018 r. - godz. 16.00-17.30, ul. Truskawkowa 4

Wielu dorosłych wspomina, jak w dzieciństwie samodzielnie przygotowywało się ozdoby choinkowe. Gwiazdki oklejane sreberkiem z czekolady, łańcuchy z papierowych kółeczek, zawieszki z suszonych plasterków pomarańczy i inne ręcznej roboty ozdoby tworzyły niezapomniany klimat, stanowiąc ważny element świątecznego nastroju, a przystrojona nimi choinka była jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa!

Podczas zajęć w Klubie Rodziców dzieci z pomocą rodziców wykonają takie właśnie cudowne ozdoby na świąteczną choinkę. Spotkanie poprowadzi Paula Chmiela.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE