Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wypisz, wymaluj - cykl warsztatów dla szkół podstawowych

Wypisz, wymaluj - cykl warsztatów dla szkół podstawowych

Klub Krzesławice

Wypisz, wymaluj to cykl warsztatów dla szkół podstawowych poświęconych słowom w różnych postaciach i myśleniu o nich na różne sposoby.

Celem cyklu jest rozwijanie wrażliwości na piękno, sztukę, uwrażliwianie na to jak się wyrażamy, ale także rozwijanie wyobraźni i umiejętności opowiadania. Twórcze myślenie rozwijać mają także działania plastyczne, będące nawiązaniem do pisma, liternictwa i literatury, wykonywane w różnych technikach.

Warsztat I Pisadło
Warsztat skupia się na słowie pisanym, piśmie, tworzeniu liter-liternictwie i sztuce pięknego pisania- kaligrafii. Wątki wprowadzające podstawowe zagadnienia z historii pisma, przeplatają działania twórcze i ćwiczenia praktyczne. W czasie warsztatu uczniowie wykonują również pracę plastyczną, którą zabierają ze sobą na pamiątkę.

Pozostałe warsztaty w cyklu:

Warsztat II Sztuka w książce
Warsztat III Gra słów

Szczegółowych informacji na temat warsztatów udziela Klub Krzesławice.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE