Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Klub Karino

10 stycznia 2019 r. - godz. 16.00-17.00, ul. Truskawkowa 4

Klub Karino zaprasza na warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami zrobią laurki dla swoich ukochanych Dziadków. Ręcznie wykonane upominki sprawią ukochanym Babciom i Dziadkom wiele radości. To również wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom jak wiele w ich życiu znaczą Dziadkowie. Jak wiele miłości potrafią ofiarować i jakimi przyjaciółmi i powiernikami potrafią oni być. W Klubie Karino dzieci i rodzice znajdą kreatywny pomysł na samodzielnie wykonany prezent dla Babci, czy Dziadka.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE