Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zaczarowana Biblioteka – W krainie Misia Uszatka

Zaczarowana Biblioteka – W krainie Misia Uszatka

Klub Mirage

28 stycznia 2019 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Czy wiecie, że Miś Uszatek ma już 60 lat? Podczas kolejnego spotkania z Zaczarowaną Biblioteką przybliżymy postać tego sympatycznego misia z klapniętym uszkiem. Poznamy misia „od podszewki” - dowiemy się, w jakich okolicznościach trafił do domu Zosi i Jacka, otrzymał imię i poznał wielu przyjaciół, z którymi przeżywał fascynujące przygody, przyciągające dzieciaki do lektury i przed ekrany telewizorów.

Zaczarowana biblioteka to cykl zajęć edukacyjnych dla maluchów w wieku 2-4 lata wraz z rodzicami. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i prowadzone są przez bibliotekarki Biblioteki Kraków Filia 48. Każde spotkanie poświęcone jest innemu tematowi.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE