Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Akademia Świadomego Rodzica – Spotkanie z pedagogiem

Akademia Świadomego Rodzica – Spotkanie z pedagogiem

Klub Zakole

10 stycznia 2019 r. - godz. 16.00-17.30, ul. Zakole 31

Akademia Świadomego Rodzica to prelekcje i wykłady specjalistów na tematy związane z rodzicielstwem, problemami mu towarzyszącymi, zdrowiem, rozwojem, edukacją i profilaktyką. W styczniu rodzice spotkają się z pedagogiem wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego, podczas spotkania poruszona zostanie tematyka dojrzałości szkolnej, stresu szkolnego i problemów wychowawczych, pojawiających się na tym etapie rozwoju dziecka. W trakcie trwania wykładu podopieczni słuchać będą bajek czytanych przez animatora.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE