Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
50 lat Mistrzejowic - wczoraj i dziś - wystawa fotografii

50 lat Mistrzejowic - wczoraj i dziś - wystawa fotografii

Klub Mirage

1 marca - 1 kwietnia 2019 r. - godz. 13.00-19.00 (wtorki 16.00-19.00), os. Bohaterów Września 26

Mistrzejowice to jedna z najmłodszych części Nowej Huty. Choć zostały włączone do Krakowa już w 1951 roku, pierwsze osiedla zaczęły tu powstawać dopiero pod koniec lat 60-tych ubiegłego wieku, według założenia urbanistycznego, którego projektantem był Witold Cęckiewicz.

O tym, jak wówczas wyglądały Mistrzejowice, jak bardzo zmieniły się przez pół wieku miejsca dobrze znane dzisiejszym mieszkańcom, przekonają się odwiedzający wystawę „50 lat Mistrzejowic – wczoraj i dziś”. Wystawę, zorganizowaną w Klubie Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta z okazji obchodów 70-lecia powstania Nowej Huty, zwiedzać można przez cały marzec w godzinach otwarcia klubu.

Prezentowane fotografie pochodzą z zasobów Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. Norwida, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Oddział Dzieje Nowej Huty i portalu internetowego Mistrzejowice24.pl.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE