Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dzień Kobiet i Mężczyzn

Dzień Kobiet i Mężczyzn

Klub Dukat

8 marca 2019 r. - godz. 18.30, ul. Styczna 1

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie! Klub Dukat obchodzi Dzień Kobiet i Mężczyzn za jednym zamachem. Z tej okazji zaprasza na występ Klubowej Grupy Poetica w programie artystycznym o tytule całkowicie pozbawionym akcentu równościowego: Ach, te baby!

Wstęp wolny.

W którym momencie mężczyzna orientuje się, że to właśnie TA kobieta jest wybranką na całe życie? Jaki wpływ ma kobieta na tego jedynego? Jakie relacje budują, a jakie mogą zrujnować związek? Dlaczego kobieta myśli, że mężczyzna po ślubie się zmieni, a on się nie chce zmienić? I dlaczego on myśli, że ona po ślubie się nie zmieni ani trochę – a ona oczywiście się zmienia i to całkiem na poważnie?
Zabawne, zaprawione autoironią, ale i poważniejszą refleksją przedstawienie przypadnie do gustu zebranym w Klubie Dukat mieszkankom planety Wenus i mieszkańcom planety Mars, którzy nie do końca przypadkiem spotkali się na planecie Ziemia w okolicach Grębałowa (druga przecznica w prawo za Księżycem). Uwaga - w programie przewidziano niespodziankę, przygotowaną przez najznamienitszych Marsjan z Towarzystwa Przyjaciół Grębałowa.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE