Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Historia Daniela w jaskini lwów - spektakl

Historia Daniela w jaskini lwów - spektakl

Klub Krzesławice

23 marca 2019 r. - godz. 11.00, ul. M. Wańkowicza 17

Klub Krzesławice zaprasza na spektakl Teatru dla Dzieci i Młodzieży „Eden”. Młodzi widzowie poznają historię mądrego i posłusznego Daniela, który wskutek podstępnego działania doradcy króla musi ponieść niezasłużoną karę. Czy było warto postępować uczciwie i sprawiedliwie? Czy okaże się, że kłamstwo ma krótkie nogi? Co zwycięży – dobro czy zło?

Aktorzy Teatru Eden przekazują treści w sposób atrakcyjny i przystępny dla małych odbiorców. Celem przedstawień jest kształtowanie postaw etycznych u dzieci, uczenie wrażliwości i empatii.

Wstęp: 15 zł.


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE