Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Majowe ulepianki

Majowe ulepianki

Klub Mirage

20 maja 2019 r. - godz. 11.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza na kolejne spotkanie cyklu zajęć ceramicznych dla dzieci w wieku 2-5 lat i ich opiekunów. Podczas warsztatów lepimy, ugniatamy wałkujemy, modelujemy oraz tworzymy, co tylko wyobraźnia podpowie, przy okazji radośnie brudząc gliną nosy, twarze i ręce po łokcie.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna rezerwacja telefoniczna, mailowa lub osobista.

Wstęp: 10 zł

Lepienie z gliny to dla dziecka beztroska zabawa, która pobudza wyobraźnię i rozwija zdolności manualne. Dla rodzica i opiekuna – radość i duma, gdy w dziecięcych rączkach bezkształtne kawałki gliny nabierają formy i stają się jeżykami, aniołkami, misami, mydelniczkami lub zegarami. Własnoręcznie zrobionymi przedmiotami można ozdobić mieszkanie albo sprawić komuś wyjątkowy prezent.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE