Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
O Nowej to Hucie piosenka… - pierwsze spotkania projektowe już za nami!

O Nowej to Hucie piosenka… - pierwsze spotkania projektowe już za nami!

Projekt O Nowej to Hucie piosenka… - 70 lat sztuki i historii realizowany w ramach programu Edukacja Kulturalna 2019 wystartował z impetem i przyniósł pierwsze owoce!

Za nami trzynaście spotkań z mieszkańcami Nowej Huty. Dziękujemy za imponującą frekwencję i miłą współpracę, udało nam się zebrać wiele ciekawych historii, dzięki którym stacje naszej gry miejskiej będą zarazem barwne i pouczające. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ciepłym przyjęciem naszych prowadzących przez nowohuckich Seniorów i mamy nadzieję, że ta ciepła atmosfera i chęć dzielenia się wspomnieniami utrzymają się przez kolejne miesiące trwania projektu. Wasze opowieści są bezcenne, chcemy więcej!

O tym co już udało się zrobić i o naszych planach na przyszłość piszemy poniżej ↓

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dotychczas udało nam się przeprowadzić rozmowy w siedmiu Klubach: Mirage’u, Jędrusiu, Zgody, Zakolu, Wersaliku i Krzesławicach. Przed nami majowe spotkania:

  • w Klubie Pod Kasztanami: 6 maja, godz. 18:30
  • w Klubie Aneks: 7 maja, godz. 9:00
  • w Klubie Herkules: 8 maja, godz. 18:30
  • w Klubie Jedność: 9 maja, godz. 17:00
  • w Klubie 303: 9 maja, godz. 18:30
  • w Klubie Karino: 14 maja, godz. 9:30

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią Nowej Huty, by wspólnie słuchać i opowiadać. Jeśli żaden z terminów nie mieści się w Państwa kalendarzu, gorąco zachęcamy do dyskusji na naszym Fanpage’u, gdzie omawiane są zagadnienia poruszane na spotkaniach.

Kolejny etap świętowania urodzin Nowej Huty chcielibyśmy rozpocząć dewizą jednej z naszych rozmówczyń: „Byłam wszędzie gdzie chciałam, widziałam wszystko, ale Nowa Huta jest najpiękniejsza!”. Z tym hasłem na ustach odkryjmy wspólnie najbardziej malownicze zakątki nowohuckie. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć krajobrazu miejskiego i wiejskiego rozkwitającego wiosną. Fotografie prosimy wysyłać na adres e-mail: NowaHuta2019@gmail.com wraz z poniższą zgodą umieszczoną w treści wiadomości:

Oświadczam, że jestem autorem przesłanego w ramach projektu „O Nowej to Hucie piosenka… – 70 lat sztuki i historii” zdjęcia/zdjęć. Udzielam Ośrodkowi Kultury Kraków-Nowa Huta nieodwołalnego i nieodpłatnego prawa do wielokrotnego wykorzystywania przesłanego zdjęcia/zdjęć. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie zdjęcia/zdjęć, za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu zgodnym z prowadzoną przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta działalnością.

Oświadczam, że zapoznałem się z powyższą treścią i w pełni ją rozumiem.

Imię i nazwisko ......................................................................................
Miejscowość i data .....................................

DANE OSOBOWE
Oświadczam, że:
1. Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie www.krakownh.pl.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imienia i nazwiska w celu realizacji ww. zgody oraz oznaczania autorstwa zdjęć. Niniejszą zgodę mogę wycofać w każdej chwili.

Imię i nazwisko ......................................................................................
Miejscowość i data .....................................

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE