Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Truskawkowy Dzień Dziecka

Truskawkowy Dzień Dziecka

Klub Karino

6 czerwca 2019 r., - godz. 11.00-14.00, ul. Truskawkowa 4

Klub Karino, Warsztat Terapii Zajęciowej przy TPS oraz Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta serdecznie zapraszają na Truskawkowy Dzień Dziecka. Na uczestników festynu – starszych, młodszych i najmłodszych - czekają konkursy, inspirujące zabawy, loteria fantowa, pokaz baniek dmuchanych, symulator surfingu i inne atrakcje organizowane przez animatorów.

Motywem przewodnim zabawy będą lubiane owoce – truskawki. Każdemu chętnemu wymalujemy na twarzy wielką truskawkę specjalnymi farbami ekologicznymi. Dorośli wykażą się zdolnościami kulinarnymi w konkursie na Najsmaczniejsze ciasto truskawkowe. Nie zabraknie świeżych owoców do zjedzenia. Sponsorem imprezy jest ArcelorMittal Poland SA oraz Firma PLUS Barbara Zagdańska, patronat medialny objęły Głos. Tygodnik Nowohucki i Dziennik Polski.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE