Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

24 czerwca - 30 sierpnia 2019 r.

Pierwsze oznaki lata nadciągnęły nad Kraków. Wysokie temperatury sprawiły, że krótkie rękawki i spodenki wróciły do łask, a nasze myśli uciekają ku wakacyjnym planom. Być może część rodziców zaplanowała już wyjazdy swoich pociech na kolonie, do rodziny na wieś, a może na wspólny urlop za granicą. Tych rodziców, którzy jeszcze takich planów nie mają, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do zapoznania się z ofertą Akcji Lato 2019, bogatej w całe mnóstwo warsztatów i wycieczek po Krakowie i okolicach, bo „w mieście też jest super!”.

W wakacyjnej ofercie klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta nie zabraknie uwielbianych przez dzieci wycieczek do fascynujących miejsc rozrywki, nauki i kultury. Dzieci odwiedzą m.in. HistoryLand – czyli wystawę prezentującą historię Polski wykonaną z klocków Lego® oraz galerię figur stalowych, kryjące w sobie tajemnice prahistorii Muzeum Archeologiczne w Branicach, skupione wokół najbardziej popularnego krakowskiego wypieku – Muzeum Obwarzanka, pełen naukowych ciekawostek Ogród doświadczeń, miejsce pełne sztuki w multimedialnej formie, czyli Artetekę, czy królestwo wspaniałych zwierzaków, czyli ogród zoologiczny. Kolorowy i dźwiękowy świat egzotycznej przyrody odkryją uczestnicy wycieczki do Papugarnii. Jeden z Klubów zabierze dzieci do Muzeum Fonografii i Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Nie zabraknie także wyjść do miejsc przeróżnych aktywności ruchowych – parku trampolin, kręgielni, ścianek wspinaczkowych, basenów, na laserowy paintball, do wrotkarni, rozmaitych sale zabaw i parków rozrywki.

W programie Akcji Lato znajdą się też wyjścia do kina, pikniki, wycieczki nad Zalew Nowohucki, do Parku Jordana, poszukiwanie papuaskich śladów w Wioskach świata, spacery po Krakowie. Ochłody doda przyjemny wiaterek podczas rejsu po Wiśle.

Podczas wakacji w Klubach Ośrodka Kultury dzieci na pewno nie będą narzekać na nudę. Oprócz wyjść Instruktorzy przygotowali dla nich moc warsztatów – plastycznych, ruchowych, cyrkowych, teatralnych, a nawet mydełkowych, cukierkowych i anglojęzycznych. W części z Klubów na uczestników czekać będą stoły do ping-ponga i piłkarzyków oraz rozmaite planszówki.

Akcja Lato realizowana będzie w tym roku w 12 klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, w zaplanowanych przez Kluby turnusach począwszy od początku wakacji, aż do ostatniego tygodnia sierpnia. Szczegółowy program wraz z informacją o kosztach oraz dokumenty do pobrania można znaleźć na WWW.KRAKOWNH.PL.

Dokumenty do pobrania:

Programy Klubowe:

Uprzejmie informujemy, że w tym roku w Klubie Zgody nie prowadzimy Akcji Lato dla dzieci, ze względu na zmianę lokalizacji Klubu na os. Słoneczne 16, gdzie będą prowadzone prace remontowe.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE