Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

24 czerwca - 30 sierpnia 2019 r.

Pierwsze oznaki lata nadciągnęły nad Kraków. Wysokie temperatury sprawiły, że krótkie rękawki i spodenki wróciły do łask, a nasze myśli uciekają ku wakacyjnym planom. Być może część rodziców zaplanowała już wyjazdy swoich pociech na kolonie, do rodziny na wieś, a może na wspólny urlop za granicą. Tych rodziców, którzy jeszcze takich planów nie mają, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do zapoznania się z ofertą Akcji Lato 2019, bogatej w całe mnóstwo warsztatów i wycieczek po Krakowie i okolicach, bo „w mieście też jest super!”.

W wakacyjnej ofercie klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta nie zabraknie uwielbianych przez dzieci wycieczek do fascynujących miejsc rozrywki, nauki i kultury. Dzieci odwiedzą m.in. HistoryLand – czyli wystawę prezentującą historię Polski wykonaną z klocków Lego® oraz galerię figur stalowych, kryjące w sobie tajemnice prahistorii Muzeum Archeologiczne w Branicach, skupione wokół najbardziej popularnego krakowskiego wypieku – Muzeum Obwarzanka, pełen naukowych ciekawostek Ogród doświadczeń, miejsce pełne sztuki w multimedialnej formie, czyli Artetekę, czy królestwo wspaniałych zwierzaków, czyli ogród zoologiczny. Kolorowy i dźwiękowy świat egzotycznej przyrody odkryją uczestnicy wycieczki do Papugarnii. Jeden z Klubów zabierze dzieci do Muzeum Fonografii i Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Nie zabraknie także wyjść do miejsc przeróżnych aktywności ruchowych – parku trampolin, kręgielni, ścianek wspinaczkowych, basenów, na laserowy paintball, do wrotkarni, rozmaitych sale zabaw i parków rozrywki.

W programie Akcji Lato znajdą się też wyjścia do kina, pikniki, wycieczki nad Zalew Nowohucki, do Parku Jordana, poszukiwanie papuaskich śladów w Wioskach świata, spacery po Krakowie. Ochłody doda przyjemny wiaterek podczas rejsu po Wiśle.

Podczas wakacji w Klubach Ośrodka Kultury dzieci na pewno nie będą narzekać na nudę. Oprócz wyjść Instruktorzy przygotowali dla nich moc warsztatów – plastycznych, ruchowych, cyrkowych, teatralnych, a nawet mydełkowych, cukierkowych i anglojęzycznych. W części z Klubów na uczestników czekać będą stoły do ping-ponga i piłkarzyków oraz rozmaite planszówki.

Akcja Lato realizowana będzie w tym roku w 12 klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, w zaplanowanych przez Kluby turnusach począwszy od początku wakacji, aż do ostatniego tygodnia sierpnia. Szczegółowy program wraz z informacją o kosztach oraz dokumenty do pobrania można znaleźć na WWW.KRAKOWNH.PL.

Dokumenty do pobrania:

Programy Klubowe:

Uprzejmie informujemy, że w tym roku w Klubie Zgody nie prowadzimy Akcji Lato, ze względu na zmianę lokalizacji Klubu i trwające prace remontowe.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE