Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
#zkulturąnawakacje

#zkulturąnawakacje

Akcja „#zkulturąnawakacje” Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ma na celu promowanie odkrywania różnych kultur, udziału w wydarzeniach kulturalnych, a także kulturalnego zachowania w czasie naszych wakacyjnych podróży.

Podczas organizowanych przez Ośrodek Kultury imprez plenerowych oraz innych, na których pojawi się nasze stoisko promocyjne, rozdawać będziemy różne gadżety. Zachęcamy, aby zabrać je ze sobą na mniejsze i większe wakacyjne wyprawy, zrobić zdjęcie gadżetu i oznaczać je tytułowym hasztagiem na portalach społecznościowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE