Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Ty też możesz zostać cyrkowcem!

Ty też możesz zostać cyrkowcem!

Klub 303

os. Dywizjonu 303 nr 1

Cyrk w Klubie 303 potrzebuje nowej, świeżej krwi, w związku z tym ogłaszamy NABÓR!!!!!!

Jeśli są na sali osoby, które:

- mają 8-25 (nawet z przysłowiowym VAT-em) lat ,
- lubią wyzwania i niestraszne im przeszkody,
- niestraszna im scena,
- chcą nauczyć się czegoś ciekawego i przy okazji miło spędzić czas...

... to właśnie takie osoby mają niepowtarzalną okazje zostać cyrkowcami!


Podczas zajęć poznamy tajniki takich sztuk cyrkowych jak żonglerka (chustami, piłkami, obręczami, maczugami), kręcenie talerzami, diabolo, flowerstickiem, kijem, poi, balans na rola bola, linie cyrkowej, kuli ekwilibrystycznej, szczudłach, czy jazda na monocyklu. Będziemy uczyć się, jak poruszać się na scenie oraz ćwiczyć poczucie rytmu.

Na zajęciach uczymy się wszystkiego od podstaw! Każdy jest w stanie nabyć takie umiejętności, każdy może na tym polu osiągnąć sukces. Duży nacisk oprócz rozwijania umiejętności sprawnościowych, koordynacji i koncentracji, refleksu i poczucia rytmu kładziemy na integrację, współdziałanie, budowanie świadomości grupy.

GRUPY WIEKOWE:

- 8-9 lat
- 10-13 lat
- 14-17 lat
- 18-25 lat

Instruktorzy:
Dominik Pawlik - pasjonat cyrku, ze szczególnym zamiłowaniem do żonglerki i balansu. Współtwórca projektów fire show. Aktywny animator cyrkowy z przyjemnością dzielący się tajnikami tej cudownej sztuki.

Patryk "Pat Kot" Janus - promotor idei pedagogiki cyrku, animator teatru, instruktor cyrkowy oraz klaun występujący na ulicach i scenach w Europie (m.in. w Finlandii, Austrii, Niemczech, czy Turcji). Uczestnik wielu programów i cyrkowych aktywności wolontariackich. Współzałożyciel Sieci Pedagogiki Cyrku, Polskiego Forum Młodego Cyrku oraz członek organizacji EYCO Youth Forum. Obecnie związany z Klubem 303 i projektem Smile Station - Stacja Uśmiech.

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie 303.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE