Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wakacyjne miesiące w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Wakacyjne miesiące w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

lipiec - sierpień 2019 r.

Wakacyjne miesiące wyznaczają nieco inny tryb pracy naszych Klubów. Toczy się Akcja Lato, ale chcemy zaprosić Was również na kilka innych letnich wydarzeń. Już w najbliższy czwartek i piątek będzie można poćwiczyć z instruktorami cyrku i obejrzeć spektakl Cyrk-O-Maniaków z Klubu 303 podczas 32. Festiwalu ULICA. W dwa piątki lipca spotkamy się także na planszowych gierkach w Klubie Wersalik. Sierpień to oczywiście czas Dożynek Dzielnicy XVIII Nowa Huta. W tym roku gospodarzem Dożynek będzie osiedle Wróżenice. Na piknikowe zakończenie wakacji zaprosi Klub Jędruś. Szczegółowe informacje o wydarzeniach poniżej. Spędźcie z nami te kilka wakacyjnych dni, a w wolnych chwilach wypoczywajcie i korzystajcie z pięknej pogody!

 • TRWA AKCJA LATO!
  Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do zapoznania się z ofertą Akcji Lato 2019, bogatej w całe mnóstwo warsztatów i wycieczek po Krakowie i okolicach. Akcja Lato realizowana jest w 12 klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, w zaplanowanych przez Kluby turnusach aż do ostatniego tygodnia sierpnia.

  SZCZEGÓŁOWY PROGRAM...
 • KLUB 303 NA 32. FESTIWALU ULICA
  4 i 5.07., PLAC SZCZEPAŃSKI
  Od 4 do 7 lipca w Krakowie odbywać się będzie 32. ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, którego organizatorem jest Teatr KTO. Tegoroczna edycja festiwalu realizowana będzie pod hasłem Ale cyrk!. W dniach 4 i 5 lipca Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta włączy się w program festiwalu prowadząc na Placu Szczepańskim warsztaty cyrkowe i prezentując spektakl Nibyluk. Słońce w kuli.

  WIĘCEJ INFORMACJI
 • LETNIE WERSAL(I)KOWE GIERKI
  5 i 19.07., GODZ. 18.00, OS. OGRODOWE 15
  Brak planów na wakacyjne piątkowe popołudnia? Klub Wersalik w dwa lipcowe piątki zaprasza na Wersal(i)kowe gierki. Są to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek.

  WIĘCEJ INFORMACJI
 • DOŻYNKI DZIELNICOWE WRÓŻENICE 2019
  18.08., GODZ. 12.30, OSP WRÓŻENICE, UL. WRÓŻENICKA 49
  Do wspólnego świętowania zapraszają corocznego święta plonów Dzielnicy XVIII Nowa Huta zapraszają Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, OSP Wróżenice oraz Zespół Wróżenianki. Barwny korowód, Msza Święta, liczne występy artystyczne i Przegląd Wieńców Dożynkowych, to część z zaplanowanych punktów programu.

  WIĘCEJ INFORMACJI
 • PIKNIK SĄSIEDZKI NA CENTRUM A
  24.08., GODZ. 11.00, OS. CENTRUM A 6A
  Klub Jędruś zaprasza na kolejny z pikników poświęconych historii Nowej Huty w roku jubileuszu 70-lecia jej powstania. Na mieszkańców czekać będą liczne atrakcje. Zachęcamy do przyniesienia swoich kocyków i wspólnego piknikowania w to sobotnie przedpołudnie.

  WIĘCEJ INFORMACJI
 • CYRKAWIARNIA - PLENEROWA KAWIARNIA CYRKOWA
  31.08., GODZ. 18.00, OS. DYWIZJONU 303 NR 1
  Klub 303 już po raz piąty zorganizuje cyrkową plenerową kawiarnię. W naszej cyrkowej kawiarni goście będą mogli usiąść przy stolikach, na kocykach i poduszkach, zamówić nieodpłatnie bezalkoholowe tematyczne drinki i zdrowe przekąski. Strefa odpoczynku przy klimatycznej muzyce zostanie wzbogacana pokazami cyrkowymi na mini scenie.

  WIĘCEJ INFORMACJI

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE