Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Mapka i naklejki o Panu Dyni już w druku!

Mapka i naklejki o Panu Dyni już w druku!

Festiwal Zaklęte w Dyni

W związku z realizowanym przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta projektem „Podróże po Nowej Hucie z Panem Dynią”, który został dofinansowany ze środków Miasta Krakowa przeznaczonych na jubileusz 70–lecia Nowej Huty, nasz zespół redakcyjny opracował już mapę podróży Pana Dyni.

Trasa zwiedzania, do której zachęca nas sympatyczna Dyńka, wiedzie przez nawet najbardziej oddalone osiedla nowohuckich dzielnic, nie pomijając oczywiście również terenów centralnych.

Mapka oraz naklejki z Panem Dynią będą uzupełnieniem publikacji „Nowohuckie podróże Pana Dyni”, wydawanej równolegle przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty. Dzięki synchronizacji działań między Ośrodkiem i Stowarzyszeniem, czeka nas bodaj najbardziej dyniowa nowohucka jesień od 70 lat!

Oficjalna premiera mapek zostanie połączona z promocją książki „Nowohuckie podróże Pana Dyni” i odbędzie się podczas VIII Festiwalu „Zaklęte w Dyni”, 15 września 2019 roku na Alei Róż. Zapraszamy na wszystkie stanowiska promocyjne, gdzie czekać będą na gości różnorakie dyniowe atrakcje.

Każdy gość festiwalu otrzyma bezpłatny komplet publikacji: książeczkę, mapkę oraz naklejki.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE