Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nowa Huta na 43. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej

Nowa Huta na 43. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej

14 sierpnia 2019 r. - godz.15.00, Rynek Główny

Ośrodek Kultury po raz kolejny został zaproszony do udziału w Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej, które odbywają się na krakowskim Rynku Głównym. Prezentacja zespołów działających przy naszym Ośrodku rozpocznie się o godz.15.00 barwnym korowodem z wieńcami dożynkowymi w towarzystwie szczudlarzy, którzy przejdą przez Rynek. Wieńce będzie można podziwiać w pobliżu sceny do końca występów.

Wstęp wolny!

Na scenie zaprezentują się zespoły: Nutki z Klubu Herkules, Nasze Pokolenia z Klubu Jedność, Ambaras z Klubu Karino, Krzesławianki z Klubu Krzesławice, Kościelanki z Klubu Pod Kasztanami oraz Jędrusie z Klubu Jędruś. A poza sceną będzie można wziąć udział w warsztatach rękodzieła.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE