Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Mamy Czas z Dzieckiem

Mamy Czas z Dzieckiem

Klub Wersalik

12, 19, 26 września 2019 r. - godz. 11.00-13.00, os. Ogrodowe 15

Propozycja dla Mam z Maluszkami, szukających dobrego towarzystwa i twórczych spotkań. „MAMY Czas z dzieckiem”. Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci wraz z opiekunami. Kreatywne zabawy, wspólne doświadczenia i mnóstwo dobrej energii, co tydzień już od września. Każde spotkanie to różnorodne aktywności dostosowane do wieku i rozwoju dziecka.

Tematy spotkań poniżej.

Wstęp wolny!

12.09. - Zabawy usprawniające paluszki na Dzień Emotikona. Tworzenie kolorowych gniotków z balonów i ozdabianie na wzór uśmiechniętych emotikon.
19.09. - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - tańce integracyjne oraz zabawy przy muzyce
26.09. - Międzynarodowy Dzień Języków Obcych - zajęcia muzyczne z wykorzystaniem anglojęzycznych piosenek i pokazywanek

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE