Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wrzesień w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Wrzesień w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

wrzesień 2019 r., Nowa Huta

Czy masz lat -naście czy -dziesiąt koniec wakacji nie należy do szczególnie lubianych momentów. Kojarzy się z powrotem do utartego rytmu dnia, wyznaczanego przez codzienne obowiązki, perspektywą coraz krótszych i chłodniejszych dni. Jednak codzienność nie musi być szara! Już wkrótce przyroda pomaluje świat paletą jesiennych barw. Równie kolorowo będzie podczas licznych zajęć, warsztatów i wydarzeń, organizowanych we wrześniu przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

Od września do klubów naszego Ośrodka wraca też oferta zajęć stałych, w tym roku pod hasłem HUTA KULTURY. Szczegółowe informacje na temat całorocznej ofert znaleźć można w zakładce ZAJĘCIA

Poniżej szczegółowy program.

DLA DZIECI i RODZIN

KLUBY RODZICÓW

DLA KAŻDEGO

DLA DOROSŁYCH i SENIORÓW

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE