Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
HUTA KULTURY - Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na rok kulturalno-oświatowy 2019/2020

HUTA KULTURY - Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na rok kulturalno-oświatowy 2019/2020

2019/2020

W wielkim piecu HUTY KULTURY, który nigdy nie wygaśnie, rozgrzewamy do czerwoności pomysły, idee, pasje i zdolności, by przekuć je w cykle warsztatów i zajęć. Walcujemy formy i rozciągamy tworzywo. Kształtujemy relacje, zgniatamy bariery i wytłaczamy talenty. Działamy bez względu na notowania walut i surowców, czerpiąc energię z rodzimej tradycji, światowych trendów i miejskiego charakteru. W sieci klubów naszej kulturalnej manufaktury czekają na was wyspecjalizowani instruktorzy, twórcy prawdziwie unikatowych aktywności. Zapraszamy do HUTY KULTURY – sieci 13 Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta!

Po wakacjach, wypełnionych działaniami w ramach Akcji Lato, od września powracamy z ofertą stałych zajęć kulturalnych dla dzieci, młodzieży i seniorów. Wśród ponad stu propozycji nie brakuje nowych pozycji, bowiem trzynaście działających w sieci Ośrodka klubów stara się systematycznie rozbudowywać swoją ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych społeczności o sugestiom przekazywanym przez dotychczasowych uczestników.

Do tegorocznych nowości zaliczyć można kurs PIERWSZEGO TAŃCA dla narzeczonych oraz SPOTKANIA TANECZNE dla seniorów, WARSZTATY CERAMICZNE osobno dla dzieci oraz dorosłych, zajęcia plastyczne AKWARELKI dla najmłodszych i KOLOROWA PALETA dla uczniów, treningi KARATE i CAPOEIRY, ćwiczenia na PŁASKI BRZUCH. Trwa nabór do CYRKOWEJ GRUPY BEZ NAZWY – nowej propozycji znanego z warsztatów cyrkowych Klubu 303. Ich uczestnicy będą od podstaw poznawać tajniki sztuki żonglerki i balansu, by już za rok stanąć przed szansą wzięcia udziału w projekcie międzynarodowej wymiany cyrkowców z Polski, Niemiec i Francji.

Tegoroczną nowością będzie także oddanie do użytku nowej lokalizacji dla Klubu Zgody, który – zachowując dotychczasową nazwę – przeniesie się na osiedle Słoneczne 16. W pomieszczeniach odziedziczonych po Muzeum Historycznym Miasta Krakowa – oddział Dzieje Nowej Huty, trwają intensywne prace, mające na celu dostosowanie pomieszczeń dla potrzeb uczestników zajęć. Z niecierpliwością wyczekujemy wznowienia działalności, które przewidywane jest w październiku, by zgodnie i słonecznie przyjąć w nowych progach starych i nowych uczestników zajęć, w tym baletnice z zespołu Gaduły.

Stale aktualizowane informacje na temat wydarzeń w tętniących życiem klubach znaleźć można w zakładce ZAJĘCIA. Cenne źródło informacji o działalności Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta stanowią też strony prowadzone w serwisach społecznościowych – Facebooku, Instagramie, Twitterze i Youtube.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE