Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zapomniane oblicza Nowej Huty - gra miejska

Zapomniane oblicza Nowej Huty - gra miejska

od 3 października 2019 r., os. Centrum A 6a

Wszystkich poszukiwaczy przygód, lubiących łączyć przyjemne z pożytecznym, zapraszamy do podjęcia wyzwania 2-tygodniowej rozgrywki o historii Nowej Huty. Udział w naszej grze pozwoli sprawdzić własną kreatywność, pomysłowość, bystrość umysłu i zdolności manualne, a ponadto poznać historię największej i najbardziej zróżnicowanej kulturowo części Krakowa.

Aby wziąć udział w grze należy pobrać na telefon aplikację „Action Track” oraz aktywować rozgrywkę w jednym z czterech terminów (3 X, 17 X, 31 X, 14 XI). Wybrany termin jest pierwszym dniem 2-tygodniowym rozgrywki, który należy zacząć od wizyty w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta i odebraniem zestawu materiałów potrzebnych do przejścia gry.


Scenariusz do gry oraz zadania do wykonania zostały opracowane na podstawie wywiadów historycznych przeprowadzonych z mieszkańcami wszystkich dzielnic Nowej Huty. Dzięki zebranym historiom rodzinnym, miejscowym anegdotom i tradycjom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, udało się stworzyć unikalną rozgrywkę, która pozwoli graczom przenieść się do okresu powstawania Nowej Huty – miejsca integracji Polaków i wspólnej walki o wartości.

Czas rozgrywki: 2 tygodnie
Terminy rozpoczęcia gry: 3 X, 17 X, 31 X, 14 XI.
Wręczenie nagród dla najlepszych graczy – 29 listopada
Pytania prosimy kierować na adres nowahuta2019@gmail.com

Do pobrania:

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE