Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Moje Różne Widzenie Świata – wernisaż wystawy malarstwa Marii Sidor

Moje Różne Widzenie Świata – wernisaż wystawy malarstwa Marii Sidor

Klub Mirage

25 października 2019 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Marii Sidor Moje różne widzenie świata w Galerii M Plus. Piękne krajobrazy rodzinnej Rzeszowszczyzny, niepowtarzalny klimat starego Krakowa, architektura Uniwersytetu Jagiellońskiego, z którym artystka jest związana – jubileuszowa, dziesiąta wystawa jest retrospekcją dokonań malarskich i prezentuje różne w swojej treści obrazy.

Maria Sidor swoje prace wystawiała między innymi w Collegium Novum i Collegium Maius, w Muzeum Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Galerii Politechniki Krakowskiej „Kotłownia” i Klubie Muzyki Współczesnej „Malwa”. Wernisaż uświetni koncert muzyki klasycznej w wykonaniu duetu Carmello.

Wystawa czynna do 20 listopada 2019.

Wstęp wolny!

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE