Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Sobotni Cyrkocioł – otwarcie cyklu

Sobotni Cyrkocioł – otwarcie cyklu

Klub 303

16 listopada 2019 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Jeśli sobota ma być dniem odpoczynku, leniuchowania, chillowania - to niech będzie.
Jeśli sobota ma być dniem sprzątania, porządkowania, układania, gotowania - to niech będzie.
Jeśli zaś sobota ma być dniem spotkań towarzyskich, treningów nieoczywistych, zabawy i dobrej fazy – to niech i tak będzie!
Jak będzie wyglądać Wasza sobota? Wybraliście?

Zapraszamy na Sobotni Cyrkocioł dla młodzieży i dorosłych. To wydarzenie dla wszystkich zarażonych cyrkiem i takich, którzy bardzo chcą się nim zarazić. W planach ostry trening cyrkowy, długie o cyrku rozmowy przy kawie i herbacie, gry i zabawy.

Program:
- od 13.00 do 16.00 - Wolne treningi cyrkowe na wszystkim czym dysponujemy (piłki, maczugi, obręcze, poi, kije, monocykle, lina cyrkowa, rola bola, kula cyrkowa i inne)
- od 16:00 do 18.00 - Kawa, herbata i gry planszowe (można przynieś swoje ulubione)

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE