Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
W hołdzie Nowej Hucie - wernisaz zbiorowej wystawy oraz Koncert Qarmello Quartet

W hołdzie Nowej Hucie - wernisaz zbiorowej wystawy oraz Koncert Qarmello Quartet

Klub Mirage

6 grudnia 2019 r. - godz. 17.00, os. Bhaterów Września 26

W roku 70-lecia powstania Nowej Huty mistrzejowicka Galeria M Plus Klubu Mirage zaprasza na wystawę zbiorową malarstwa W hołdzie Nowej Hucie. Wernisaż wystawy odbędzie się 6 grudnia (piątek) o godz. 17.00. Na wystawie swoje prace zaprezentują Marta Bogaczewicz, Bożena Małgorzata Chłopecka, Anna Maria Cichoń, Krystyna Kasperkiewicz, Elżbieta Klimek, Elżbieta Kocurek, Irena Makowska, Grażyna Myszor, Izabela Ptasznik, Władysława Semczyszyn, Grażyna Steinmetz, Maria Sularz, Anna Szarwiło, Anna Trela-Wrońska i Barbara Walczak-Matyjewicz.

Wstęp wolny!

Wernisaż uświetni koncert Qarmello Quartet. Uczestnicy wydarzenia, oprócz obcowania ze sztuką i muzyką będą mogli pięknym gestem wspomóc osoby potrzebujące. W trakcie wernisażu zostanie wystawionych na sprzedaż 14 prac autorek wystawy, a uzyskane w ten sposób pieniądze będą przekazane Hospicjum im. Św. Łazarza.

Wystawa czynna będzie do lutego 2020 r.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE