Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Schadzki Hobby-tów - malarstwo na szkle

Schadzki Hobby-tów - malarstwo na szkle

Klub Wersalik

21 stycznia 2020 r. - godz. 17.00-20.00, os. Ogrodowe 15

Rękodzieło to Twoja pasja? A może marzysz o własnoręcznym wykonywaniu dekoracji? Dołącz do grona Hobby-tów i koniecznie wpadnij na wtorkowe schadzki. Razem tworzymy modne wystroje wnętrz, elementy garderoby i tym podobne rękodzielnicze perełki.

Wstęp: 60 zł za miesiąc lub 30 zł za pojedyncze zajęcia.

Nie zwlekaj, nie zastanawiaj się zbyt długo! I Ty możesz być Hobby-tem! Schadzki Hobby-tów to nowa odsłona warsztatów różnego rodzaju rękodzieła artystycznego, które propaguje Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Pod okiem instruktorów, specjalistów z zakresu sztuki ludowej i rękodzieła uczestnicy mogą nauczyć się różnych technik artystycznych. W styczniu na warsztat weźmiemy malarstwo na szkle. Poznamy technikę malarstwa witrażowego na wzór witraży tradycyjnych. Zamiast ołowianych ramek, w które wprawiane jest szkło zastosujemy relief tworzący witrażowe motywy wypełnione transparentną farbą. Warsztaty są odpowiednie dla młodzieży oraz osób dorosłych. Schadzki Hobby-tów mają charakter regularny - spotykamy się w każdy wtorek w godz. 17.00-20.00.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE