Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zakole Poezji - Zimowe krajobrazy

Zakole Poezji - Zimowe krajobrazy

Klub Zakole

24 stycznia 2020 r. - godz. 19.00, ul. Zakole 31

Klub Zakole zaprasza na wieczory poezji w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Malownicze położenie budynku sprzyja czytaniu wierszy oraz długim i inspirującym rozmowom. „Zakole Poezji” to cykliczne spotkania poświęcone interpretacji poezji o różnorodnej tematyce.
Tym razem prezentowane będą wiersze związane z najchłodniejszą porą roku. Mieniący się w blasku księżyca śnieg, rozbielone drzewa i zamarznięte rzeki – takie opisy zimowego pejzażu znajdziemy u wybitnych poetów, których wierszy posłuchamy wieczorową, mroźną porą.

Wstęp: 1 zł


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE