Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Styczeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Styczeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

styczeń 2020 r.

Witajcie w Nowym Roku. 2020 – całkiem ciekawie to wygląda, ale trochę minie, zanim się wszyscy przyzwyczaimy. Wkraczacie w ten nowy rok z wielkimi planami, ambitnymi postanowieniami i – no niestety – poświątecznym nadbagażem? Ile z tego uchowa się do końca stycznia – zależy wyłącznie od każdego z Was. Ale my nie pozostawimy Was samych sobie.

Jeżeli w Nowym Roku chcecie postawić na rozwijanie swoich pasji – czekają na Was schadzki rękodzielniczych Hobby-tów, twórcze kombinowanie w Krzesławicach, dobre rady gotującej Sąsiadki oraz spece od balansu i równowagi -instruktorzy Cyrkowej Soboty.

Zamiast kosztownych, zatłoczonych w styczniu klubów fitness nasze kluby proponują zajęcia w kameralnych grupach, a dla urozmaicenia monotonii ćwiczeń – fit-wydarzenia, na przykład Karnawałowy maraton fitness w Klubie Mirage. A jak karnawał to karnawał – nie zabraknie i balu.

Czekają na was wieczory kolęd, jasełka, spotkania poetyckie, a na rodziny - zajęcia Klubu Rodziców. Czeka też, z równie wielką jak my niecierpliwością, nowe oblicze Klubu Zgody, przeniesionego na os. Słoneczne 16. Otwarcie nowej siedziby już 11 stycznia o godzinie 16.00 – serdecznie zapraszamy!

Poniżej szczegółowy program wydarzeń na styczeń.

DLA DZIECI i RODZIN

KLUBY RODZICÓW

DLA KAŻDEGO

DLA DOROSŁYCH i SENIORÓW

FERIE 2020
27.01-7.02.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE