Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zakole Poezji - Strofy dla zakochanych

Zakole Poezji - Strofy dla zakochanych

Klub Zakole

14 lutego 202 r. - godz. 19.00, ul. Zakole 31

Klub Zakole zaprasza na wieczory poezji w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Malownicze położenie budynku sprzyja czytaniu wierszy oraz długim i inspirującym rozmowom. „Zakole Poezji” to cykliczne spotkania poświęcone interpretacji poezji o różnorodnej tematyce.
Kolejne spotkanie z cyklu to prezentacja najpiękniejszych wierszy i listów miłosnych. W Święto Zakochanych chcemy wraz z uczestnikami spotkania przenieść się w niezwykły świat uczuć.

Wstęp: 1 zł


powrót do listy aktualności...

 



 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE