Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zawsze tam gdzie Ty.... - walentynkowy koncert zespołu Abraxas

Zawsze tam gdzie Ty.... - walentynkowy koncert zespołu Abraxas

Klub 303

14 lutego 2020 r. - godz. 19.00-21.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Jedni mówią o nich wprost. Inni - wyrażają je poezją, muzyką, słowami piosenek. Jeszcze inni - prostym życzliwym gestem lub symbolicznym podarunkiem. Są inspiracją artystów, muzyków i poetów od zarania dziejów. Mowa oczywiście o uczuciach, które w walentynkowe święto wybrzmiewają pod przeróżnymi postaciami. W walentynkowy wieczór Klub 303 serdecznie zaprasza dorosłych w każdym wieku na spotkanie z najpiękniejszymi piosenkami o miłości, które wykona zespół ABRAXAS.

Wstęp wolny.

W pierwszej części wydarzenia uczestnicy wysłuchają utworów takich artystów jak Anna Jantar, Andrzej Zaucha, Barbra Streisand czy Stevie Wonder. Po koncercie zaplanowano potańcówkę – oczywiście z muzyką na żywo. Zespół Abraxas to piątka profesjonalnych muzyków z dużym doświadczeniem w branży rozrywkowej. W obecnym składzie zespół gra od 2018 r., dzieląc się pasją do najlepszej światowej muzyki.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE