Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wernisaż wystawy malarstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń

Wernisaż wystawy malarstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń

Klub Mirage

28 lutego 2020 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Klubie Mirage zaprasza na wystawę malarstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń. Wernisaż wystawy odbędzie się w 28 lutego (piątek) o godz. 18.00. w Galerii M Plus Klubu Mirage. Wydarzenie uświetni koncert jazzowy w wykonaniu zespołu Mario i przyjaciele. Wystawa czynna będzie do 10 kwietnia.

Wstęp wolny

O artystkach:

Bożena Chłopecka – wytrwała i pełna wielkiej energii oraz zapału w doskonaleniu swojego warsztatu. W dalszym ciągu poszukuje własnej drogi w przenoszeniu swoich wizji i pomysłów na płótno. Od 16 lat jest częścią grupy malarskiej i spoiwem, który najlepiej potrafi zmobilizować do twórczej pracy. Jest aktywna zawodowo i rodzinnie, ale zawsze znajduje czas na malowanie, bo nie wyobraża sobie, aby ta część jej życia gdzieś się zawieruszyła. Odpoczywa i regeneruje się przy sztaludze. Maluje głównie w akrylu.

Anna Cichoń – malarstwo fascynowało ją od zawsze, ale to ludzie, często przypadkowo spotkani w życiu, zachęcali ją do poszukiwania zdolności w kierunku rysunku i malarstwa. To właśnie dzięki nim zaczęła poświęcać swój wolny czas swojej pasji. Maluje w akrylu i oleju.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE