Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Luty w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Luty w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

luty 2020 r., Nowa Huta

Jeśli wojna – to tylko taka! Na słodkości, taniec, śpiew i zabawę. Na uśmiech, dobre słowo, ciepły dotyk i całus. Stawajcie więc do boju - weterani parkietów i rycerze czerwonej róży, wojowniczki sal balowych i sanitariuszki uczuć! Niech zabrzmią gwiazdy estrady i zagrają surmy poezji. Szykujcie tabory, Amora strzały ostrzcie! Na wielkiej wojnie karnawałowych szaleństw z walentynkowymi spotkaniami mijać będzie luty w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Czekają na Was koncerty, zabawy taneczne, wieczorki spotkań, bale, warsztaty kulinarne, plastyczne i cyrkowe.

Ale imprezy karnawałowe i walentynkowe, choć licznie reprezentowane, nie są wszystkimi propozycjami klubów Ośrodka w lutym. Niezwykle ciekawą ofertę przygotował w tym miesiącu Klub 303. Po raz pierwszy w Krakowie odbędą się zajęcia Cyrkomotoryki dla rodziców i dzieci w wieku 3-6 lat. Co ważne – zajęcia te odbywać się będą w ramach Klubu Rodziców, więc wstęp na nie kosztować będzie zaledwie 1 zł. 22 lutego spotkają się trzy pokolenia cyrkowców, wychowanych w Klubie 303, wraz ze swoimi przyjaciółmi z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Warto obejrzeć ich pokaz i posłuchać, co dała im cyrkowa przygoda. A tydzień później na miłośników cyrku czeka Sobotni Cyrkocioł i warsztaty z budowania lalek – podobizn zwierząt, w ramach projektu Orfeo & Majnun.

Nowohucka Akademia Seniora w lutym zaprasza na dwa wykłady: o tajemniczym świecie sów oraz podróżach po południowo-wschodniej Azji. O Indochinach opowie Elżbieta Lisowska. W Klubie Herkules ciekawie zapowiadają się warsztaty Florystyki dla każdego. A pod koniec miesiąca spotkamy się podczas wernisaży dwóch wystaw – malarstwa i fotografii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem wydarzeń na luty!

DLA DZIECI i RODZIN

KLUBY RODZICÓW

DLA KAŻDEGO

DLA DOROSŁYCH i SENIORÓW

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE