Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Robotyka w SouLOVym rytmie.  Nowe zajęcia w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Robotyka w SouLOVym rytmie. Nowe zajęcia w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Ferie w Małopolsce dobiegły końca. Uczniowie powrócili do szkolnych ław, a kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta po udanej Akcji Zima wznawiają cykle stałych zajęć dla młodszych i starszych mieszkańców miasta. W przygotowanej ofercie, oprócz wielu sprawdzonych formatów aktywności kulturalnej, znalazło się też miejsce dla nowych propozycji.

Dla dzieci i młodzieży

Klub Wersalik zaprasza najmłodszych na spotkania z językiem angielskim. Nauka języka dla smyka to zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek i praca z kolorowankami, które pozwolą poznać podstawowe słówka i zwroty angielskie. Uczniom pierwszych klas szkół podstawowych Wersalik w ramach Akademii Dzieci i Młodzieży proponuje zajęcia Robotyki. Zabawa Photonami pozwoli zapoznać się ze światem nowych technologii i może stać się początkiem fascynacji cybernetyką oraz wprowadzeniem do nauki programowania.

W styczniu, po półrocznej przerwie i w nowej lokalizacji na os. Słonecznym 16, działalność wznowił Klub Zgody. W nowych pomieszczeniach klubowych ruszą wyczekiwane zajęcia baletowe, na bum bum rurkach zgrywać będzie się dziecięca Bum Orkiestra, w artystyczny klimat wprowadzą spotkania Sztukarnii, a najmłodsi odkrywcy świata spotkają się na Sensorkach, by zabawą, ruchem i dotykiem poznawać pełną tajemnic rzeczywistość.

Dla dorosłych

Wśród nowych propozycji Ośrodka Kultury nie zabraknie ofert dla tych, którzy czas dzieciństwa mają już za sobą, lecz w duszy czują młodość i ciekawość świata. Dorosłych i seniorów, którzy pragną twórczo spędzić wolny czas Klub Wersalik zaprasza do Kulturoteki Dojrzałego Człowieka na warsztaty rękodzieła. Na panie w Klubie 303 czeka SouLove - babskie spotkania z muzyką. Pisząc o ofercie dla kobiet warto też wspomnieć o zajęciach w Klubie Jędruś, stawiającym na aktywne formy spędzania wolnego czasu. Gimnastyka dla ciężarnych, Gimnastyka dla mam i Kickboxerska grupa kobieca to pomysł na zachowanie dobrej formy w kolejnych etapach macierzyństwa.

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta to miejska instytucja kultury, zrzeszająca 13 klubów zlokalizowanych w nowohuckich dzielnicach, w osiedlach zabudowy miejskiej jak i osiedlach o zabudowie typowo podmiejskiej, włączonych do Krakowa. Kluby oferują łącznie blisko 150 zajęć stałych - ich stale uaktualniana lista dostępna jest na naszej stronie.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE