Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Konkurs Kraków bez barier

Konkurs Kraków bez barier

do 28 lutego 2020 r.

Na prośbę Urzędu Miasta Krakowa zamieszczamy informacje na temat konkursu "Kraków bez barier".


Od 11 lat Kraków promował budownictwo dostępne w konkursie architektonicznym „Kraków bez barier”, jednak dynamika zmian w środowisku osób z niepełnosprawnością sprawiła, że Miasto postanowiło rozbudować konkurs o dodatkowe obszary. I tak ogłaszamy konkurs w zupełnie nowej odsłonie, gdzie oprócz kategorii „Budownictwo dostępne” pojawiły się kategorie: „Innowacyjne technologie i innowacyjne projekty badawcze”, „Projekty i wydarzenia społeczne promujące Kraków jako miasto przyjazne osobom z niepełnosprawnościami”, „Osobowość roku”, „Najlepsza Firma wspierająca Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem.

Celem konkursu jest promowanie działań skierowanych na poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnością, dobrych praktyk w tym obszarze, ludzi i organizacji, których działania promują markę Krakowa w Polsce i na świecie oraz firm, które angażują się w pomoc rodzinom z niepełnosprawnym dzieckiem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, termin przyjmowania zgłoszeń do 28 lutego 2019 r.

Jeśli uczestniczyłeś w projekcie promującym Kraków, znasz osobę, która swoją postawą zasługuje na miano osobowości roku, wiesz o innowacyjnych projektach badawczych – nie czekaj! Przygotuj zgłoszenie już teraz ! Promujmy i nagradzajmy to co pozwala nazywać Kraków miastem bez barier.

Szczegóły na stronie: http://krakow.pl/bezbarier/aktualnosci/225936,60,komunikat,konkurs_krakow_bez_barier_w_nowej_odslonie.html

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE