Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Marzec w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Marzec w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

marzec 2020 r., Nowa Huta

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna... - śpiewali Skaldowie i my nucimy pod nosem. Dni już wyraźnie dłuższe, słońce przygrzewa jakby mocniej, choć czasem jeszcze z nieba poprószy śniegiem. Świat przyrody budzi się do życia, wraz z nim i ludzie wychodzą z zimowej ospałości. I choć kalendarzowa wiosna przyjdzie dopiero pod koniec miesiąca, już teraz można aktywnie się do niej szykować. A jak? Najlepiej poprzez udział w ciekawych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń na marzec!

Uwaga: w związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta z dniem 12 marca 2020 r. zostają zawieszone do 25 marca.

DLA DZIECI i RODZIN

KLUBY RODZICÓW

KLUB RODZICÓW W KLUBIE 303
KLUB RODZICÓW W KLUBIE JĘDRUŚ
KLUB RODZICÓW W KLUBIE KARINO
KLUB RODZICÓW W KLUBIE DUKAT
KLUB RODZICÓW W KLUBIE ZAKOLE

DLA KAŻDEGO

DLA DOROSŁYCH i SENIORÓW

DNI KOBIET I … MĘŻCZYZN

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE