Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
COVID-19 - ODWOŁANIE WSZYSTKICH ZAJĘĆ

COVID-19 - ODWOŁANIE WSZYSTKICH ZAJĘĆ

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii,  informuję że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

O dalszych krokach, szczególnie o wznowieniu działalności, będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej www.krakownh.pl oraz mediów społecznościowych.

Małgorzata Jezutek
Dyrektor Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Kraków, 11 marca 2020 r.
aktualizacja: 23 marca 2020 r.


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE