Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
COVID-19 - Zajęcia odwołane, biuro Ośrodka Kultury funkcjonuje

COVID-19 - Zajęcia odwołane, biuro Ośrodka Kultury funkcjonuje

Szanowni Państwo,

informujemy, że pomimo czasowego zamknięcia instytucji kultury, kontakt z pracownikami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta jest możliwy w dni powszednie w godz. 8.00-16.00 za pośrednictwem numeru telefonu 12 644 24 32 wew. 44. 

Oprócz kontaktu telefonicznego zapraszamy do komunikacji mailowej z biurem Ośrodka Kultury (biuro@krakownh.pl) oraz Działem Imprez i Promocji (imprezy@krakownh.pl).


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE