Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Budżet Obywatelski 2020 - Bank Pomysłów

Budżet Obywatelski 2020 - Bank Pomysłów

W związku z rozpoczynającymi się działaniami w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa zachęcamy Was do zgłaszania swoich pomysłów poprzez ankietę - Bank Pomysłów BO 2020.

Bank pomysłów – BO 2020 ma na celu wykorzystanie potencjału lokalnej społeczności, a przede wszystkim jest miejscem gdzie zbierane są pomysły mieszkańców z możliwością ich wykorzystania w tego rocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Szczegółowy komunikat Urzędu Miasta Krakowa znajduje się TUTAJ.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE